niedziela, 26 lutego 2012

Wholesale-dress

Zapewne wiecie, a jak nie wiecie to piszę, że Wholesale-dress mają najcudowniejsze buty na świecie <3<3
Nie wspominając  już o creepersach, przez które oszalałam, a tak trudno jest je nabyć w Polsce w przystępnej cenie :(  Ich artykuły są rewelacyjne, baaardzo, bardzo tanie i na prawdę mogę Wam je polecić :) Będą one idealne dla kogoś kto lubi wyróżniać się z tłumu. Oczywiście nie tylko buty są tam świetnej , ale ja w butach po prostu się kocham i dlatego piszę tylko o nich. Zachęcam do zapoznania się z artykułami. Jest to świetne zabicie nadmiaru czasu i pocieszenie swoich oczu <3


Oczywiście to nie wszystko <3 <3 Chciałabym Wam pokazać duużo, duużo więcej, ale więcej zobaczycie tutaj.

xoxo. Only Girl

11 komentarzy:

 1. to prawda świetne mają buty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać że buty w tym sklepie są według mnie najlepsze.!:)) Są po prostu cudowne. oczywiście reszta artykułów też zaskakuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koturny mają świetne kształty:))

  OdpowiedzUsuń
 4. o tak, buty tam są cudowne, w ogóle wiele rzeczy bardzo mi przypadło do gustu, ale buty!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. W h&m były fajne creepersy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. tak, mają piękne rzeczy ,3 jednak chciałabym wiedzieć, jak je kupujesz, skoro to angielska strona ? może to głupie pytanie, ale nie wiem ; p czy przeliczają to na polskie pieniądze, czy jak ? pozdrawiam ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. 2 mnie zauroczyły :) obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie. Na wstępie mam problem z rejestracją. Czy interia.pl nie przepuszczają przez bramkę rejestracji? I jak to jest z kosztem transportu? Doczytałam ,że w zależności od gramatury. I czas.Jaki czas oczekiwania. Serdecznie proszę o poinstruowanie. Pozostanę kontenta:)

  OdpowiedzUsuń
 9. ile dałas za przesyłke??:)

  OdpowiedzUsuń